Dla studentów filologii
- program praktyk "Pierwsze tłumaczenia"

Zapraszamy studentów i inne młode osoby z doskonałą znajomością języków obcych, które chcą zdobyć doświadczenie w pracy przy tłumaczeniach na praktyki organizowane cyklicznie przez AmaR TRANSLATIONS.

Praktyki są organizowane jako bezpłatne, chociaż dla osób, które wykażą się ponadprzeciętnymi wynikami przewidziane są nagrody pieniężne.

Głównym założeniem projektu jest pomoc w nawiązaniu współpracy studentów z doświadczonymi tłumaczami, z której obydwie strony będą czerpać korzyści - student w postaci nauki pracy nad tekstem pod okiem doświadczonego tłumacza, a tłumacz - w postaci pomocy w prostszych pracach i tłumaczeniu łatwiejszych merytorycznie fragmentów tekstu.

W ramach praktyk istnieje możliwość zobaczenia jak naprawdę wygląda praca w biurze tłumaczeń. Poza praktycznymi umiejętnościami tłumaczenia praktykaci mają szansę zapoznać się z pracą z najnowszym oprogramowaniem C.A.T wykorzystywanym w biurze tłumaczeń AmaR TRANSLATIONS oraz nabycia wielu praktycznych umiejętności takich jak przygotowywanie dokumentów do tłumaczenia, edycja dokumentów w zamkniętych formatach, korekta i weryfikacja tekstu, sposoby wyceniania pracy tłumaczeniowej itp.

Osoby zainteresowane odbyciem praktyk w biurze tłumaczeń AmaR TRANSLATIONS zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych pod adres e-mail: praca@amar-translations.pl. Prosimy o przesłanie CV i krótkiego listu motywacyjnego oraz sugerowanych terminów w jakich możliwe jest odbycie przez Państwa praktyk. W tytule maila prosimy o wpisanie „Praktyki - tłumaczenia”

Dla studentów informatyki
- program praktyk "Biuro tłumaczeń w sieci"

Zapraszamy studentów kierunków związanych z inforamtyką i inne młode osoby ze znajomością informatyki oraz praktyczną umiejętnością tworzenia stron internetowych oraz e-biznesu, które chcą zdobyć doświadczenie w pracy przy rozwijaniu serwisów internetowych biura tłumaczeń AmaR TRANSLATIONS.

Praktyki są organizowane jako bezpłatne, chociaż dla osób, które wykażą się ponadprzeciętnymi wynikami przewidziane są nagrody pieniężne.

Głównym założeniem projektu jest umożliwienie studentom kierunków informatycznych lub związanych z e-biznesem sprawdzenia swych umiejętności w codziennej pracy przy realizacji projektów na prawdziwym rynku.

W ramach praktyk istnieje możliwość zobaczenia jak naprawdę wygląda praca w firmie, która znaczną przestrzeń swej działalności opiera na nowych mediach. Istotna dla praktykantów może być okazja do samodzielnej realizacji projektów lub współuczestniczenie przy realizacji prawdziwych działań w rzeczywistej przestrzeni gospodarczej.

Osoby zainteresowane odbyciem praktyk w biurze tłumaczeń AmaR TRANSLATIONS zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych pod adres e-mail: praca@amar-translations.pl. Prosimy o przesłanie CV i krótkiego listu motywacyjnego oraz sugerowanych terminów w jakich możliwe jest odbycie przez Państwa praktyk. W tytule maila prosimy o wpisanie „Praktyki - informatyka”